Vykročte na bezpečnú
a láskavú cestu zrodenia.

Ponúkam vám

Skupinové a individuálne predpôrodné kurzy

Poskytujem skupinové a aj individuálne predpôrodné kurzy. A to naživo, či u vás doma alebo v rôznych centrách, a takisto aj online formou.

Individuálne konzultácie podľa vašej potreby

Ak práve riešite konkrétnu otázku a potrebujete ďalší názor, pohľad, rada Vám pomôžem alebo odporučím vhodného odborníka.

Motýlia metamorfná technika - masáž

Motýlia metamorfná masáž je hlboko účinnou technikou uvoľňujúcou energetické bloky vzniknuté v prenatálnom období pomocou jemných príjemných dotykov.

Plávanie tehotných

Plávanie je jedným z najzdravších pohybov, o tom niet pochýb. V tehotenstve veľmi odporúčam tento typ pohybu. Poďte so mnou objaviť jeho výhody a špecifiká.

Odporúčaná literatúra

Zdieľam s vami užitočné knižné tipy a literatúru, o ktorú sa môžete oprieť. Knihy sú najmä z oblasti prirodzených a harmonických pôrodov.

Máte otázky?

Potrebujete poradiť? Som tu pre vás, neváhajte ma kontaktovať, rada vám pomôžem. 

Viac o mne

Som vďačnou mamou 3 detí, manželkou, partnerkou a vnímavou dušou. Ako vyštudovaná pôrodná asistentka sprevádzam ženy a páry na ceste tehotenstvom, pôrodom a šestonedelím a následne aj materstvom a rodičovstvom. Odovzdávam svoje skúsenosti a vedomosti v oblasti zdravého tehotenstva a prirodzených pôrodov.

Eva Sokirková

Pôrodná asistentka a sprievodkyňa za láskavým materstvom

Referencie

S Evkou sme sa prvýkrát stretli na predpôrodnom kurze, kde sme od nej dostali rady k rôznym témam, ktoré sa týkajú tehotenstva a prípravy na pôrod. Páčilo sa mi, že nám Evka dávala rôzne tipy ako vyriešiť nejaký problém, aj možno také menej tradičné 🙂 . Bolo vidno, že má veľa informácií naštudovaných v danej téme, stále nám aj povedala zdroj informácie, ktorú s nami zdieľala. 

Po skončení kurzu som sa s Evkou znova skontaktovala kvôli tomu, že moje bábätko sa v brušku neotáčalo dole hlavičkou ani v pokročilom štádiu tehotenstva. Z kurzu som od Evky vedela, že existujú spôsoby ako bábätku pomôcť sa otočiť, a tiež som od nej vedela, že stále existuje aj šanca rodiť prirodzene koncom panvovým. Evka bola ochotná mi pomôcť, stretli sme sa a znova mi ukázala cviky na otočenie bábätká a spomenula ešte ďalšie možnosti ako bábätku pomôcť. Evka je veľmi ochotná so snahou pomôcť, úprimne sa zaujíma o daného človeka, má kopu informácií, ktoré získala aj na základe jej praxe. Okrem tých tradičných rád vie dať aj alternatívne rady ako vyriešiť daný problém, no zároveň na nič a nikoho netlačí, čo sa mi páčilo. 🙂

Katka Baltesová

Absolventka predpôrodného online kurzu

Na predpôrodný online kurz som sa vždy veľmi tešila. Veľa som sa dozvedela. Prebiehalo to takým voľným tempom a bolo to zrozumiteľné, vždy bol priestor na otázky. Nebolo to také monotónne a nudné, ale svieže a super. Kľudne by som si to zopakovala znova. A veľmi ma potešil aj Evkin individuálny prístup, že si na mňa našla čas a odpovedala na súkromné maily, keď som niečo nechcela rozoberať pred všetkými ženami. Úplna podpora, čo mi strašne dobre padlo. Bola som bola veľmi spokojná.

Miroslava Imrichová

Absolventka predpôrodného kurzu

Evka, chcem Ti veľmi pekne poďakovať, že si si našla priestor pre nás pri pôrode. Aj vďaka Evke bol môj pôrod krásnym, posilňujúcim zážitkom ❤, ktorý prebehol prirodzene v kruhu krásnych ľudí. Prítomnosť Evky pri pôrode mi dodala väčšiu istotu, že to zvládnem a podporovala ma i na diaľku, za čo jej patrí moje Ďakujem ❤. Evka je milá, energická a empatická bytosť, pri pôrode mi dodávala energiu a odvahu, určite odporúčam

            Martina Kaput 

                   klientka

Certifikáty

Študentská vedecká konferencia – Ošetrovateľstvo a Pôrodná asistencia

Jesseniova Lekárska fakulta v Martine a UK v Bratislave

Potvrdenie účasti – Možnosť samostatnej praxe pôrodných asistentiek

Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek

Certifikát – Ako viesť predpôrodný kurz

UNIPA – Únia pôrodných asistentiek v Česku